آموزش طراحی اصولی رابط کاربری(UI)

در دوره آموزش طراحی اصولی رابط کاربری(UI) ما سعی می‌کنیم رابط کاربری را به شکل جامع و کاملا رایگان به شما آموزش دهیم تا با استفاده از این اصول بتوانید سایت‌های خود را طراحی کنید.
آموزش طراحی اصولی رابط کاربری(UI)

سوالات متداول

طراحی تجربه کاربری حوزه بسیار وسیعی است که حوزه طراحی UI بخشی از آن است بنابراین در این دوره به آموزش تنها بخشی از تجربه کاربری که همان طراحی رابط کاربری می باشد می پردازیم. تمرکز ما در این دوره آموزش طراحی رابط کاربری(UI) است اما نکات بسیاری در خصوص کاربرد عملی و مستقیم تجربه کاربری در رابط کاربری محصولات مختلف هم ارائه می شود. می شود گفت این دوره و دوره متخصص UX در زمینه تجربه کاربر مکمل هم هستند.

به هیچ عنوان! صفر تا صد یعنی همه چیز! وسعت دنیای طراحی رابط و تجربه کاربری به حدی است که کسی نمی تواند صفر تا صد آن را در یک دوره آموزشی جا دهد و بدانید کسی که چنین ادعایی را مطرح کند احتمالا قصد فریب شما را دارد. شما در این دوره با موارد پرکاربرد در طراحی رابط کاربری و بسیاری از مواردی که تا کنون در هیچ دوره آموزشی فارسی مطرح نشده اند آشنا خواهید شد اما ادعای صفرتاصد بودن نداریم.

خیر این دوره آموزش طراحی UI مراحل قبل از کار با نرم افزار و اجرای رابط کاربری را شامل می شود. در واقع شما قبل از اجرا رابط کاربری می بایست با اصول طراحی رابط کاربری(UI) آشنا باشید.

قطعا! با توجه به اینکه بخش قابل توجهی از طراحی رابط کاربری، به طراحی بصری و گرافیک مرتبط است، بخش قابل توجهی از مطالب موجود در این دوره آموزشی هم به آموزش اصول طراحی بصری و کاربرد آن ها در رابط کاربری اختصاص دارد. توجه کنید که ما نه تنها اصول طراحی بصری را آموزش می دهیم بلکه کاربرد مستقیم آن ها را در طراحی رابط کاربری را نیز آموزش می دهیم.